KONTAKTY

B-Styl s.r.o.
Bottova 2
979 01 Rimavská Sobota
tel: +421 915 999 281
b-styl@b-styl.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 7,50 EUR
skladom
naša cena 67,60 EUR
skladom

Všeobecné obchodné podmienky
Všeobecné obchodné podmienky

Pri práci v našom e-shope sa riadime zákonom č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov(zákon č. 118/2006 Z. z) o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

Základné podmienky predaja:


1. Povinnosti predávajúceho:
Zákaznikom sa zaväzujeme dodať:
Druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky.
NEZODPOVEDÁME za oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa, za poškodenie zásielky zavinené prepravcom.


2. Povinnosti kupujúceho:
Kupujúci sa zaväzuje:
- objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov a v prípade akýchkoľvek závad bezodkladne oznámiť nám
- zaplatiť za tovar kúpnu cenu vo výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky
V PRÍPADE, ŽE SI KUPUJÚCI NEPREVEZME OBJEDNANÝ TOVAR (na základe objednávky), PREDÁVAJÚCI SI VYHRADZUJE PRÁVO UPLATNIŤ SVOJ NÁROK NA NÁHRADU VZNIKNUTEJ ŠKODY.
V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.


3. Dodacie podmienky:
Predajné ceny uvedené na
www.b-styl.sk sú internetové a môžu sa líšiť od cien uvedených v kamenných predajniach. Objednávky vybavujeme priebežne s tým, že každú objednávku vybavujeme jednorazovo, to znamená, že v prípade, že niektorý produkt nemáme, pošleme len ostatné objednané produkty, prípadne vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu o náhradných možnostiach a inej dobe dodania (v prípade, že chcete odoslať len úplnu objednávku tak nás na to upozorníte poštovné Vám účtované pri doposlaní tovaru nebude!).


4. Záručné podmienky:

Pre kupujúceho - súkromnú osobu sa uplatňuje záručná doba 24 mesiacov

Pre fyzickú alebo právnickú osobu podnikateľa je záručná doba upravená obchodným zákonníkom, v prípade nákupu od našej spoločnosti je rôzna na jednotlivé výrobky používané na prácu.

Pri objednaní v pracovný deň do 12h a potvrdení skladového statusu odosielame tovar ešte ten istý deň.

Tovar označený "Na sklade" je v prípade osobného odberu pripravený k odberu do cca 3h od potvrdenia objednávky, najneskôr však nasledujúci pracovný deň.

Po vybavení objednávky zákazníka informujeme, že jeho objednávka bola zaslaná.
V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania buď telefonicky, sms, alebo e-mailom.
Prepravujeme cez kuriérsku spoločnosť TOPTRANS a GLS. Dopravné je účtované nasledovne:

Hodnota objednávky s DPH: 0€ - 120€, účtované dopravné je 4,90€

 

Kupujúci je povinný bezprostredne po prevzatí zásielky prekontrolovať tovar spolu s dopravcom ( neporušenosť zásielky, poškodenie krabice atď.). Kupujúci je oprávnený odmietnúť prevzatie otvorenej alebo inak viditeľne poškodenej zásielky, je však povinný vyhotoviť záznam v reklamačnom protokole dopravcu a túto skutočnosť bez odkladov oznámiť predávajúcemu (napr. elektronickou poštou alebo telefonicky). Pokiaľ kupujúci prevezme otvorenú alebo inak poškodenú zásielku, predávajúci nenesie žiadnu zodpovednosť za škodu vzniknutú na dodanom tovare, ani za dodanie neúplného množstva tovaru a druhu objednaného tovaru.
Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Zaväzujeme sa neposkytnúť osobné údaje zákazníkov inej osobe, alebo subjektu pre akékoľvek účely, pokiaľ k tomu klient nedá výslovný súhlas.
Ochrana osobných údajov sa riadi zákonom č. 428/2002 Z. z.